Producenci
Zwroty i reklamacje

 

ZWROTY I REKLAMACJE

 

Zwroty:

Mają Państwo prawo odstąpić́ od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia towaru.

Aby skorzystać́ z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować́ nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia pisemnie na adres: Marek Kosiba, 30-244 Kraków, ul. Bielańskiego 15 lub mailowo na adres sklep@bema.krakow.pl.

Mogą̨ Państwo skorzystać́ z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który stanowi załącznik do Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować́ termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż̇ najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż̇ 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania od Państwa zakupionego towaru z powrotem lub dostarczenia dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się̨ Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą̨ Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Szczegóły zwrotów określa Regulamin.

Reklamacje:

Reklamacje należy zgłaszać na adres email: sklep@bema.krakow.pl. Szczegóły dotyczące warunków reklamacji i procedury reklamacyjnej zawarte są w Regulaminie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl