Producenci
Polar Vantage M

Polar Vantage M

 

 

ZAAWANSOWANY ZEGAREK MULTISPORTOWY

DLA BIEGACZY Z WBUDOWANYM GPS I POMIAREM

TĘTNA Z NADGARSTKA

Pokonaj swoje ograniczenia z Polar Vantage M, wszechstronnym zegarkiem multisportowym z GPS zaprojektowanym z myślą o osobach, które marzą o ustanawianiu nowych rekordów. Ten lekki i niewielki towarzysz treningów zapewni Ci dane, których potrzebujesz, aby poprawić swoje wyniki.

 

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O WYNIKACH

Polar Vantage M to wielokrotnie nagradzane urządzenie treningowe, będące połączeniem najnowszych technologii sportowych i lekkiego designu.

NAJNOWSZA GENERACJA SENSORA POMIARU TĘTNA Z NADGARSTKA

Polar Vantage M monitoruje tętno za pomocą nowej technologii Precision Prime™.

POLAR PRECISION PRIME™

Polar Vantage M mierzy tętno z nadgarstka za pomocą nowej, mutlisensorycznej technologii Precision Prime™. Ta innowacyjna technologia łączy optyczny pomiar tętna ze wskazaniami innych czujników, by wyeliminować zakłócenia, które mogłyby zaburzać sygnał tętna i powodować błędne odczyty.

 

STYL BEZ KOMPROMISÓW

Dopasuj Polar Vantage M do każdej stylizacji dzięki wymiennym paskom. Wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba z gamy Polar lub użyj dowolnego paska mocowanego za pomocą teleskopów 22 mm. 

DOPASOWANIE DO DOWOLNEGO WYGLĄDU

Polar Vantage M dopasuje się do każdego wyglądu i sytuacji dzięki wymiennym paskom.

  • PASKI SPORTOWE

Wytrzymałe paski sportowe Polar dostępne są w trzech kolorach: białym, czarnym i czerwonym. Paski te wykonano z elastomeru TPE oraz silikonu i są dostępne w dwóch rozmiarach, aby można było je jak najlepiej dopasować do użytkownika.

  • PASKI Z TKANINY

Pasek z tkaniny wykonanej z powtórnie przetworzonego tworzywa PET to idealne uzupełnienie swobodnej stylizacji. Paski tkaninowe dostępne są w trzech kolorach: białym, pomarańczowym i błękitnym.

  • MIESZAJ I DOPASOWUJ

Polar Vantage M zapewnia Ci nieograniczone możliwości – możesz go używać z dowolnym paskiem, który wykorzystuje teleskopy w rozmiarze 22 mm.

 

TWÓJ KOMPLETNY PARTNER TRENINGOWY

Bez względu na to, czy chcesz poprawić osiągi w ulubionej dyscyplinie czy sprawdzać wyniki w różnych sportach, zegarek Polar Vantage M zawsze służy Ci pomocą.

POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚCI

Polar Vantage M umożliwia Ci ocenę treningów i sprawdzenie, jak sesje treningowe obciążają Twój organizm. 

 

WYBIERAJ Z PONAD 130 DYSCYPLIN SPORTOWYCH

Polar Vantage M umożliwia dostosowanie ustawień indywidualnych dla każdego z uprawianych przez Ciebie sportów. 

Dodawaj swoje ulubione profile sportowe do Polar Vantage M w Polar Flow. Możesz dodać do zegarka 20 profili sportowych i spersonalizować ustawienia każdego z nich.

Przykładowo, możesz określić indywidualne strefy tętna, prędkości lub mocy oraz wybrać, które dane treningowe mają być wyświetlane na ekranie zegarka.

Korzystanie z odpowiedniego profilu sportowego pomaga na bieżąco kontrolować dziennik treningów w aplikacji Polar Flow. Otrzymasz również szczegółową opinię odpowiednią do wybranego sportu.

IDEALNA PLATFORMA TRENINGOWA DLA SPORTOWCÓW UWIELBIAJĄCYCH DANE

Polar Vantage M współpracuje z Polar Flow – platformą oceny treningów, snu oraz aktywności. Dzięki Polar Flow wszystkie dane treningowe znajdują się w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Możesz również synchronizować swoje dane treningowe z innymi serwisami online, takimi jak Strava i TrainingPeaks.

PLANUJ, TRENUJ I ANALIZUJ

Otrzymasz dostęp do automatycznego dziennika treningowego, narzędzi do planowania i analizy treningów, generowania raportów oraz wsparcia od społeczności Polar Flow. 

DARMOWY DZIENNIK TRENINGOWY ONLINE DLA UŻYTKOWNIKÓW PRODUKTÓW POLAR

Serwis internetowy i aplikacja Polar Flow to kompletne narzędzia do analizy Twoich treningów, aktywności i parametrów snu. Polar Flow jest w pełni kompatybilny z produktami Polar i umożliwia monitorowanie treningów, analizowanie postępów, a co najważniejsze, pomaga osiągnąć wyznaczone cele.

 

EFEKTYWNIEJSZE TRENINGI

Zaplanuj indywidualne treningi lub utwórz spersonalizowany plan treningowy. Zsynchronizuj go ze swoim produktem Polar i trenuj efektywniej dzięki wskazówkom otrzymywanym na bieżąco.

WYBIERAJ Z PONAD 100 DYSCYPLIN SPORTOWYCH

Monitoruj swój trening bez względu na to, czy jest to bieganie, jazda na rowerze lub, na przykład, wspinaczka po ściance. Dzięki aplikacji Polar Flow możesz również spersonalizować poszczególne ustawienia dla każdej z Twoich dyscyplin. 

Dodawaj swoje ulubione profile sportowe do zegarka w aplikacji Polar Flow. Możesz dodać maksymalnie 20 profili do swojego komputera treningowego i dostosować indywidualne ustawienia dla każdego z nich.

Przykładowo, możesz określić indywidualne strefy tętna, prędkości lub mocy oraz wybrać odpowiednie widoki danych treningowych.

Korzystanie z odpowiedniego profilu sportowego pomaga, także na bieżąco, kontrolować dziennik treningów w aplikacji Polar Flow i otrzymywać dopasowane informacje zwrotne.

ZAPLANUJ SWÓJ TRENING

W łatwy sposób zaplanuj indywidualne treningi z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji Polar Flow lub zaplanuj je wcześniej w serwisie internetowym Polar Flow i zsynchronizuj ze swoim produktem Polar. 

Aplikacja Polar Flow umożliwia Ci proste planowanie swoich treningów, tworząc indywidualne cele treningowe. Synchronizuj swój cel treningowy ze swoim produktem Polar, aby otrzymywać odpowiednie wskazówki. Możesz wybierać spośród kilku typów celów treningowych, np. Cel treningowy lub Trening interwałowy.

CEL TRENINGOWY

Funkcja Cel treningowy to łatwy sposób tworzenia treningów. Wyznacz konkretne cele treningowe, np. „przebiegnij 8 km” lub „spal 400 kalorii”, i daj się poprowadzić przez trening.

TRENING INTERWAŁOWY

Funkcja Trening interwałowy umożliwia zaplanowanie sesji treningowej z podziałem na fazy, określone czasem trwania, dystansem lub intensywnością. Wykorzystaj tę funkcję, aby utworzyć sesję treningu interwałowego lub dodać odpowiednie fazy rozgrzewki lub schłodzenia.

DOPASUJ SWOJE PLANY TRENINGOWE

Najlepszym sposobem na osiągnięcie celu jest posiadanie konkretnego planu. Stwórz roczny plan treningowy za pomocą naszego planera sezonu lub stwórz spersonalizowany Program treningu biegowego.

PLANY TRENINGOWE, KTÓRE POMOGĄ CI OSIĄGNĄĆ SZCZYT FORMY

Planer sezonu Polar Flow to skuteczne narzędzie do tworzenia dopasowanego rocznego planu treningowego. Niezależnie od wybranego celu, Polar Flow pomoże Ci stworzyć obszerny plan, którego pozwoli Ci go osiągnąć.

ZAPLANUJ CAŁY ROK

Dostosuj swój trening, wyznacz tygodniowe ilości, które chcesz realizować (np. poprzez określenie docelowego czasu trwania lub dystansu). Dodawaj główne cele na sezon, takie jak zawody lub wyścigi, zaplanuj treningi konkretnych partii za pomocą kolorowych motywów zmieniających się co tydzień.

OD INDYWIDUALNYCH TRENINGÓW PO CAŁOSEZONOWE PLANY

Możesz z łatwością utworzyć indywidualne treningi lub cele treningowe dla każdej dyscypliny i dodać je jako ulubione, aby utworzyć swoją osobistą bazę celów treningowych. Możesz je następnie wykorzystać, jeśli planujesz kolejny program treningowy – po prostu przeciągnij i upuść cele z sekcji Ulubione do swojego planu. Następnie możesz je zsynchronizować ze swoim zegarkiem sportowym Polar.

ANALIZA POSTĘPÓW

Monitoruj liczbę zaplanowanych i zrealizowanych treningów za pomocą obszernego zbioru statystyk takich jak całokowita ilość treningów w sezonie, tygodniowa dystrybucja strefy tętna i wiele więcej. Możesz również dostosować bieżący sezon lub stworzyć całkowicie nowy program treningowy.

OSOBISTY PROGRAM TRENINGU BIEGOWEGO

Trenujesz do biegu na 5 km, 10 km, półmaratonu lub maratonu? Program treningu biegowego Polar to darmowy, spersonalizowany plan biegowy, który jest dopasowany do Ciebie i Twoich celów. Osobisty, łatwy w użyciu, poprowadzi Cię przez każdy trening, byś miał pewność, że jesteś w najlepszej formie na dniu wyścigu.

Program treningu biegowego Polar sprawdza historię Twoich treningów (jeśli przeprowadzono wystarczającą ich liczbę w Polar Flow), mierzy Twój bieżący poziom aktywności i przygotowuje Ci spersonalizowany program biegowy w przeciągu kilku sekund. Otrzymujesz więcej niż sam program - plan zawiera również ćwiczenia ogólnorozwojowe wraz ze wskazówkami, aby wzmocnić Cię i uchronić przed urazami. Samouczki są dostępne na stronie Polar Flow.

Po przygotowaniu plan jest synchronizowany z Twoim zegarkiem sportowym Polar, aby każdy bieg i każda sesja treningowa była od razu dostępna. Twój produkt Polar poprowadzi Cię podczas każdego biegu.

Możesz monitorować swoje postępy i sprawdzić, jak Twoje wyniki się poprawiają. W serwisie Polar Flow zobaczysz statystyki swojego programu i oszacowanie daty ukończenia. 

 

DARMOWA, INTERNETOWA PLATFORMA TRENINGOWA DLA TRENERÓW - Polar Flow for Coach.

Dzięki bezpłatnej platformie treningowej Polar zyskujesz łatwy dostęp do danych treningowych Twoich podopiecznych. Stwórz dopasowane roczne plany treningowe, planuj indywidualne sesje treningowe oraz wykorzystaj narzędzia do analizy, aby wspólnie wyznaczać i osiągać cele. Zegarek treningowy sportowca jest zintegrowany z serwisem Polar Flow for Coach, dzięki temu poprowadzi go przez całą sesję treningową na podstawie Twoich instrukcji.

Ty wyznaczasz cele ze swoim podopiecznym. My Ci w tym pomagamy.

SPERSONALIZOWANE PLANOWANIE TRENINGÓW

Najlepszym sposobem osiągnięcia celu jest posiadanie konkretnego, dostosowanego planu treningowego. Dzięki serwisowi Polar Flow for Coach zaplanujesz każdy szczegół treningu sportowca, począwszy od planów na cały sezon, a kończąc na indywidualnych treningach.

ZAPLANUJ CAŁY SEZON

Dzięki planerowi sezonu Polar Flow utworzysz dopasowany roczny plan treningowy i poprowadzisz swojego sportowca w drodze do sukcesu.

TWÓRZ INDYWIDUALNE SESJE TRENINGOWE

Zaplanuj wszystkie fazy każdej indywidualnej sesji treningowej, włącznie z rozgrzewką oraz schłodzeniem.

TRENUJ ZE WSKAZÓWKAMI

Każda zaplanowana sesja treningowa jest automatycznie synchronizowana z produktem Polar Twojego sportowca. Produkt Polar pokieruje go w trakcie każdej sesji, aby trening szedł zgodnie z planem.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE SPORTOWE

Najnowsze innowacje technologiczne sprawiają, iż zegarki sportowe i monitory aktywności Polar razem z serwisem Polar Flow for Coach dostarczą Ci wszystkich potrzebnych danych, dzięki którym poprawisz wyniki podopiecznego.

OPARCIE NA BADANIACH SPORTOWYCH

Gdy mówimy o nauce, to mówimy o niej na poważnie. Trenowanie z firmą Polar to pewność danych, które są naukowo potwierdzone i wiarygodne, abyście mogli razem z podopiecznym osiągnąć wyznaczone cele.

SZCZEGÓŁOWA ANALIZA I NARZĘDZIA DO ANALIZY POSTĘPÓW

 

Wybierając serwis Polar Flow for Coach uzyskujesz łatwy dostęp do dziennika treningowego swojego zawodnika oraz statystyk treningowych razem z dużym zestawem narzędzi do zaawansowanej analizy treningów.

UCHWYĆ NAJWAŻNIEJSZE

Dzięki Polar Flow for Coach uzyskasz holistyczny wgląd na trening, aktywność i sen Twojego podopiecznego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl